... е или Суперлига или, по-вероятното, промени в Шампионската лига, които да дадат на най-големите отбори повече мачове и, съответно, повече пари. Тим Уигмор, „Дейли Телеграф“
Футбола Десет - Новини
Аз се чувствам добре в Лудогорец и не мисля да
...... последня кръг ще се борим, но спечелихме няколко важни мача през пролетта и това се оказа решаващо. Тук колективът е страхотен и това е разликата".


