... или суха мрежа. Много съм доволен, че не вкарахме гол и определено имаме нужда това да се случи отново във вторник срещу ПСЖ”, каза Слот.
... или суха мрежа. Много съм доволен, че не вкарахме гол и определено имаме нужда това да се случи отново във вторник срещу ПСЖ”, каза Слот.