Депутатите обсъждат оставката на Делян Добрев като народен представител
На 20 юни Делян Добрев разгласи, че е време „ да даде път на младите ".
Аз съм в политиката от 20 години. Идва миг, в който ние, които 20 години сме в политиката, би трябвало да отстъпим и да дадем място на младите, съобщи той по време на среща с представители на младежката академия на ГЕРБ.
На 10 юни държавното управление одобри решение, с което предлага на Народното събрание да избере за втори мандат досегашния ръководител на ДАР Антоан Гечев, оповестиха от пресслужбата на Министерския съвет.
Предвижда се депутатите да прегледат на първо четене законопроект за изменение на Закона за активността на груповите капиталови схеми и на други предприятия за групово вложение.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




