... Аз съм тук! Разбира се, че искам да остана”, коментира Фирмино след победата с 3:1 над Манчестър Сити във финала за Къмюнити шийлд в събота.
... Аз съм тук! Разбира се, че искам да остана”, коментира Фирмино след победата с 3:1 над Манчестър Сити във финала за Къмюнити шийлд в събота.