... облекчението”. Той беше категоричен, че България не трябва да се връща към подновяване на търговски отношения с “Газпром”, защото фирмата се е оказала нелоялен търговски партньор.
... облекчението”. Той беше категоричен, че България не трябва да се връща към подновяване на търговски отношения с “Газпром”, защото фирмата се е оказала нелоялен търговски партньор.