Унищожи Ивелин - Новини


Ябълки за 2 лева се продават на училищата за 8

Ябълки за 2 лева се продават на училищата за 8

...

... на бюджета, при такова разходване на държавните ресурси, България до няколко години няма да я има. Затова е много важно това правителство да бъде спряно."