... какво си – това може да се коментира при втория мандат. Сега победителят носи изцяло отговорността за съставяне на правителство и за управлението, коментира Аламанов.
... какво си – това може да се коментира при втория мандат. Сега победителят носи изцяло отговорността за съставяне на правителство и за управлението, коментира Аламанов.