... който решенията се взимат в сянка.Очаквам да разберем:дали това е краят на модела "Кмет в сянка",или просто началото на поредния опит за замазване на очите."
... който решенията се взимат в сянка.Очаквам да разберем:дали това е краят на модела "Кмет в сянка",или просто началото на поредния опит за замазване на очите."