Григор открива програмата в Майорка
Най-успешният български тенисист в историята Григор Димитров би трябвало да стартира през днешния ден присъединяване си на АТР 250 шампионата на трева в Майорка, Испания.
Той взе участие с „ уайлд кард “ и ще се изправи против миналия през квалификациите австралиец Марк Полманс.
Двубоят е първи в програмата на централния корт и е плануван за 13:30 часа наше време.
Димитров и 366-ият в света Полманс не са се срещали до този миг.
Победителят от този дуел ще играе на осминафинал против „ щастливия губещ “ Абдул Шелбей от Йордания, който е номер 299 в ранглистата на АТР.
Той взе участие с „ уайлд кард “ и ще се изправи против миналия през квалификациите австралиец Марк Полманс.
Двубоят е първи в програмата на централния корт и е плануван за 13:30 часа наше време.
Димитров и 366-ият в света Полманс не са се срещали до този миг.
Победителят от този дуел ще играе на осминафинал против „ щастливия губещ “ Абдул Шелбей от Йордания, който е номер 299 в ранглистата на АТР.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




