... „В продължение на 10 години имах само една връзка. За човека, с когото излизах, това беше разочароващо. Никога не си на разположение, защото винаги работиш“.
... „В продължение на 10 години имах само една връзка. За човека, с когото излизах, това беше разочароващо. Никога не си на разположение, защото винаги работиш“.