... бива да казвам това, защото съм стар, но съм гледал Пеле как играе. Не знам, може би си по-добър от Пеле. Пеле беше доста добър.“
... бива да казвам това, защото съм стар, но съм гледал Пеле как играе. Не знам, може би си по-добър от Пеле. Пеле беше доста добър.“