... е трябвало да платим на „Газпром“ в рубли за газ, Лорер каза, че страната ни не е имала избор и това е била правилната политика.
Работили Активно - Новини
За мен някои назначения на служебното правителство будят въпроси тъй
...... е трябвало да платим на „Газпром“ в рубли за газ, Лорер каза, че страната ни не е имала избор и това е била правилната политика.


