Деца ще изработват хвърчила и ще рисуват с тебешири в парк „Гео Милев“ на събитие под мотото „Софийско детство“
На 30 юни от 17:30 ч. алеите на парк „ Гео Милев “ ще се трансфорат в пространство за игра, творчество и споделени прекарвания, оповестиха от пресцентъра на Столичната община. Децата ще могат да създават хвърчила с обръщение за другарство, разграничение и общественост. С тебешири те ще могат да нарисуват своя „ град на фантазиите “. Събитието е под мотото „ Софийско детство “.
По време на самодейността ще има и креативен работилници, в които децата ще преобразяват остарели тениски в автопортрети на фантазиите си и ще създават хвърчила.
Нашата огромна цел е София да бъде сцена на споделени прекарвания, където всяко дете да откри нови другари и да се почувства значима част от своя град, сподели заместник-кметът по обществени действия и опазване на здравето Надежда Бачева във връзка самодейността.
На 1 юни т.г. Столичната община за второто издание на лятната стратегия „ Витоша на децата “.
По време на самодейността ще има и креативен работилници, в които децата ще преобразяват остарели тениски в автопортрети на фантазиите си и ще създават хвърчила.
Нашата огромна цел е София да бъде сцена на споделени прекарвания, където всяко дете да откри нови другари и да се почувства значима част от своя град, сподели заместник-кметът по обществени действия и опазване на здравето Надежда Бачева във връзка самодейността.
На 1 юни т.г. Столичната община за второто издание на лятната стратегия „ Витоша на децата “.
Източник: bta.bg
КОМЕНТАРИ




