... и пристигнахме в София в 6,30 часа. За компенсации никой не обели и дума", разказаха пред Lupa.bg пътници от въпросния рейс.Текст и снимки: Агнес Методиева
... и пристигнахме в София в 6,30 часа. За компенсации никой не обели и дума", разказаха пред Lupa.bg пътници от въпросния рейс.Текст и снимки: Агнес Методиева