Председателят на иранския парламент замина за Баку
Председателят на иранския парламент ще взе участие в 20-ата конференция на Парламентарния съюз на страните членки на Организацията за ислямско съдействие в азербайджанската столица.
Председателят на Народното събрание на Иран отпътува за Баку, столицата на Азербайджан, с цел да взе участие и да изнесе тирада на 20-ата конференция на Парламентарния съюз на страните членки на Организацията за ислямско съдействие.
Според информацията, той е отпътувал преди минути за азербайджанската столица, където ще се включи в работата на форума, отдаден на съдействието сред парламентите на страните от Организацията за ислямско съдействие.
Конференцията събира представители на законодателните институции на страните членки и дава платформа за разискване на въпроси от общ интерес, районното съдействие и интернационалните провокации.
Източник: novinata.bg
КОМЕНТАРИ




