... залата, разбираш ли?... Сама на себе си трябва да бъда мотиватор и съдник.“Това е философията на шампиона – без оправдания, без очакване за външна оценка.
... залата, разбираш ли?... Сама на себе си трябва да бъда мотиватор и съдник.“Това е философията на шампиона – без оправдания, без очакване за външна оценка.