... ти, от името на председателя на клуба и всички треньори в него, за тази незабравима емоция, която ни поднесе", се обърнаха от клуба към Иванова.
... ти, от името на председателя на клуба и всички треньори в него, за тази незабравима емоция, която ни поднесе", се обърнаха от клуба към Иванова.