... "В никакъв случай не е най-важно отрупаната маса. Важно е да се съберем с близки хора и най-важното на Великден е да отидем на църква."
... "В никакъв случай не е най-важно отрупаната маса. Важно е да се съберем с близки хора и най-важното на Великден е да отидем на църква."