... накарат получателите да отворят опасни линкове, които имитират официални страници на електронните услуги на министерството, за да заграбят лична информация и детайли от банкови карти.РЕКЛАМА
Пращат Глоби - Новини
Нова цифрова система за контрол на движението използваща интелигентни камери
...... лица казват, че данните, събрани по време на пилотната фаза, играят ключова роля за усъвършенстване както на техническите, така и на оперативните аспекти на системата.
Нова фишинг измама от името на МВР залива потребители с
...... исканата информация: - Смeнете паролите си; - Проверете наличността на банковата си сметка или се вържете с обслужващата Ви финансова институция; - Проверете устройството си за злонамерен софтуер.
Разпространят се фалшиви SMS и от името на КАТ които подтикват
...... преводи, КЕШ-терминали и чрез мобилни приложения.Информация за актуалните банкови сметки за плащане на глобите по Закона за движението по пътищата може намерите на адрес: https://www.mvr.bg/opp/административни-услуги/заплащане-на-глоби/банкови-сметки-глоби.
Центърът за градска мобилност предупреди за измамни съобщения за глоби През
...... да не отварят съмнителни линкове, да не въвеждат лични данни и да не извършват плащания.Проверявайте информацията само на официалната страница https://www.sofiatraffic.bg/bg , съветват от ЦГМ.
Освен да засичат средна скорост и шофьори без колан тол
...... много и представляват огромен риск за безопасността на движение, смятат експерти и допълват, че възможностите на тол камерите трябва да се използват на 100 %
Читател на Фокус се свърза с нас за да изкаже възмущението
...... успяха. И още един въпрос имам, последно - вече не ползвам телефонния номер, а имейлът не е мои или не се използва - какво правим?
Системата работи от 2 седмици има линк за плащане с намалениеОт
...... на 2023-а. Целта е, когато тръгне, системата първо да уведоми за заснемания от преди 2 години - максималната давност на невръчена глоба е 3 години.(24часа)
От 2 седмици по вайбър идват глобите за скорост Те
...... на 2023-а. Целта е, когато тръгне, системата първо да уведоми за заснемания от преди 2 години - максималната давност на невръчена глоба е 3 години.
Автомобилът на Димитър Чонгов от гоцеделчевското село Ново Лески му
...... бъде взет по този начин.Единствената официална информация е, че тече процедура по връщането му на собственика.Тя обаче изисква време, за да бъде всичко законно издържано.








