... гише.Не, г-н Министър, държавата НЕ влиза в ролята си и никаква олигархия Не се разбягва, а виждаме демонстрация на липса на държавност и държавническо мислене.
... гише.Не, г-н Министър, държавата НЕ влиза в ролята си и никаква олигархия Не се разбягва, а виждаме демонстрация на липса на държавност и държавническо мислене.