... начин, вчера подадох оставка с чувство на облекчение", написа Герджиков.Елен Герджиков беше общински съветник от ГЕРБ-СДС и председател на Столичния общински съвет вече трети мандат.
Подадох Облекчение - Новини
Странно нещо е политическата отговорност за едни е треска’
...... стана по този начин, вчера подадох оставка с чувство на облекчение. Пожелавам успех на всички, които обичат града ни и работят за него", добави той.

