... хора, които играят с по-голямо футболно самочувствие. Днес се видя, че след като Левски поведе се поуспокоихме, искам да видя това от отбора", сподели Петров.
Петров Липсваше - Новини
Треньорът на Хебър Атанас Петров заяви след загубата от Нефтохимик
...... е натежало. Успешен сезон. Искахме да покажем най-добрата си игра в плейофите. Мисля, че го направихме. Просто Нефтохимик бе много по-добър от останалите накрая“. /tribune.bg
Наставникът на Хебър Атанас Петров сподели мнение че на пазарджиклии
...... Взехме играчи, които не бяха неизвестни у нас, а сега всички ги искат. Това е добре. Ние ще се постараем да ги задържим“, завърши Петров.



