... само срещу "Пирин" /Разлог/ не играхме добре. Срещу "Нефтохимик" и ЦСКА бяхме равностойни”, заяви Даниел Пеев след успеха с 3:2 над "Апоел" в зала "Младост".
... само срещу "Пирин" /Разлог/ не играхме добре. Срещу "Нефтохимик" и ЦСКА бяхме равностойни”, заяви Даниел Пеев след успеха с 3:2 над "Апоел" в зала "Младост".