... е, как да кажа, допълнителен риск, но не може напълно да се прехвърли рискът от пазарните субекти към държавата. Това би било изключително лоша практика".
... е, как да кажа, допълнителен риск, но не може напълно да се прехвърли рискът от пазарните субекти към държавата. Това би било изключително лоша практика".