... навътре - та ти си в същото положение. Иначе да, кефите ме, ама като не се правите на ударени“, написа той, като пресподели оригиналния пост.
... навътре - та ти си в същото положение. Иначе да, кефите ме, ама като не се правите на ударени“, написа той, като пресподели оригиналния пост.