... отговорност.Благодаря на живеещите в района за търпението през тези години. Моля ви за още малко - за да приключим това както трябва", призова столичният кмет.
... отговорност.Благодаря на живеещите в района за търпението през тези години. Моля ви за още малко - за да приключим това както трябва", призова столичният кмет.