... и да я заплашва, като се представил за служител на „федерална полиция“. Предлагаме ви да се посмеете с нелепите обяснения на ломския шарлатанин в галерията.
Ломски Тарикат - Новини
Кадри на поредното брутално паркиране насред центъра на Лом взривиха
...... в магазина направо с колата…“, коментира гневен ломчанин. Хората призовават от МВР да се самосезират и да накажат нарушителя с цялата тежест на закона.


