... Боби М? Или следващ нов национален стадион. Редно е.Но май по-редно е неговото име да "блести" на фасадата на регионален винпром или салон за перуки.
... Боби М? Или следващ нов национален стадион. Редно е.Но май по-редно е неговото име да "блести" на фасадата на регионален винпром или салон за перуки.