... изтичане на енергия е да напишете всичко, което ви тревожи, на лист хартия и да го анализирате. И след това го изгорете с чиста съвест.
Крадат Енергия - Новини
Често говорим за големите неща които влияят на здравето ни
...... ядем повече и се чувстваме по-уморени.Полезна алтернатива: Дори за 10 минути – седни и се фокусирай само върху храната. Ще усетиш разлика в енергията си.
Всеки знае какво е завист и в повечето случаи може
...... контакта си със завистника колкото е възможно повече. Или потърсете помощ от психолог, който ще ви каже как да намерите изход от трудни житейски ситуации.
Загубата на заплашва човек със заболявания и проблеми в
...... ви се разваля, самочувствието пада, а „вампирът“ се радва на произведения ефект. Научете се да разбирате хората и не позволявайте „да крадат“ енергията ви. Марианна Бас, таролог
Защитете се от негативната енергия със съветите на Далай Лама Далай
...... яйце да разберете дали някой ви е урочасал 10) Нашите врагове ни дават чудесна възможност да практикуваме търпение, постоянство и състрадание. Съгласни ли сте с Далай Лама?
Нашите мисли и поведение играят мощна роля в това какъв
...... Ако тези неща не зависят от тях, не споделяйте, дори и с близки приятели, преди да сте напълно готови.Повече по темата четете в Снимка: Pixabay
Ще се изненадате но тези на пръв поглед малки неща
...... изтичане на енергия е да запишете всичко, което ви притеснява на лист хартия и да го анализирате. И след това го изгорите с чиста съвест.
Редът сред вашите неща показва ред в главата ви Какви
...... преживявания, тъга, трябва да се отървете от тях възможно най-скоро. Освободете жизненото си пространство. Донесете повече слънце и направете малко пролетно почистване. Още от ЛЮБОПИТНО:
Задържане на емоциите сравняване с другите твърде много работа и
...... неуспехите. Така положителната ни енергия е изчерпана. Не се фокусираме върху настоящето и добрите възможности. Разрушителен навик, който ни прави несправедливо критични към нас самите.
Ще се изненадате но тези дреболии могат да ви развалят
...... изтощена и емоционално опустошена. Затова е добре да не прекаляваме и да се срещаме с приятелки чак след като приключим с основните си ангажименти. /woman.bg








