... продължавам да помагам с каквото мога, защото има и добри хора. Малко са, но ги има!", пише И. Алексиева. ЗАБЕЛЕЖКА: Снимката към статията е илюстративна
... продължавам да помагам с каквото мога, защото има и добри хора. Малко са, но ги има!", пише И. Алексиева. ЗАБЕЛЕЖКА: Снимката към статията е илюстративна