... съм извършил някакво нарушение, аз съм достоен човек, ще си понеса наказанието“, заяви директорът лечебното заведение.Вижте интервюто на д-р Валенти Димитров в предаването „120 минути“:
... съм извършил някакво нарушение, аз съм достоен човек, ще си понеса наказанието“, заяви директорът лечебното заведение.Вижте интервюто на д-р Валенти Димитров в предаването „120 минути“: