... и трябва да го живеем в радост и благодарност“, написа Мира и показа клипчето, което е успяла да заснеме в кошмарния за нея 3-ти септември.
... и трябва да го живеем в радост и благодарност“, написа Мира и показа клипчето, което е успяла да заснеме в кошмарния за нея 3-ти септември.