... обещава фантасмагории! Наско, благодарим на Палмс Бет и те молим за прошка, защото ти никога не си проявявал неуважително и арогантно поведение към публиката на Левски!“
... обещава фантасмагории! Наско, благодарим на Палмс Бет и те молим за прошка, защото ти никога не си проявявал неуважително и арогантно поведение към публиката на Левски!“