"ERASMUS Academic Minister" стана ректорът на ВТУ
Престижно отличие получи проф. доктор Димитър Димитров - ректор на ВТУ " Св. св. Кирил и Методий ". Той бе почетен с " ERASMUS Academic Minister “ в границите на 22. Международен конгрес и ревю по стратегия " Еразъм+ “ (ERACON 2026).
Наградата се присъжда на проф. Димитров за извънреден принос към развиването и одобряването на стратегия " Еразъм+ “ във висшето обучение и е самопризнание за дългогодишната му дейна работа като институционален координатор по програмата.
Наградата бе връчена от господин Йоханес Герингер, представител на Европейската комисия, Генерална дирекция " Образование, юноша, спорт и просвета “, отдел " Висше обучение “, стратегия " Еразъм+ “.
Наградата се присъжда на проф. Димитров за извънреден принос към развиването и одобряването на стратегия " Еразъм+ “ във висшето обучение и е самопризнание за дългогодишната му дейна работа като институционален координатор по програмата.
Наградата бе връчена от господин Йоханес Герингер, представител на Европейската комисия, Генерална дирекция " Образование, юноша, спорт и просвета “, отдел " Висше обучение “, стратегия " Еразъм+ “.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




