... вкарахме и двата гола. Освен това се защитавахме много добре. Това не бе най-силният ни мач, но смятам, че заслужено победихме”, заяви Клоп.
... вкарахме и двата гола. Освен това се защитавахме много добре. Това не бе най-силният ни мач, но смятам, че заслужено победихме”, заяви Клоп.