Кацнаха Българите - Новини

В 3 36 ч тази нощ се прибраха 120 от блокираните

В 3 36 ч тази нощ се прибраха 120 от блокираните

...

... хъбове в Близкия изток – Дубай и Доха, бяха блокирани след започването на военния конфликт. Летищата и въздушните пространства в ОАЕ и Катар бяха затворени.


В 3 36 ч тази нощ се прибраха 120 от блокираните

В 3 36 ч тази нощ се прибраха 120 от блокираните

...

... хъбове в Близкия изток – Дубай и Доха, бяха блокирани след започването на военния конфликт. Летищата и въздушните пространства в ОАЕ и Катар бяха затворени.









Правителственият Еърбъс изпратен с решение на кабинета да евакуира блокираните

Правителственият Еърбъс изпратен с решение на кабинета да евакуира блокираните

...

... пътува и транспортният министър Георги Гвоздейков. Той благодари в пост в личния си Facebook на екипите на редица институции, които положените усилия през изминалата нощ. 


Правителственият Еърбъс изпратен с решение на кабинета да евакуира блокираните български

Правителственият Еърбъс изпратен с решение на кабинета да евакуира блокираните български

...

... пътува и транспортният министър Георги Гвоздейков. Той благодари в пост в личния си Facebook на екипите на редица институции, които положените усилия през изминалата нощ.







Българите които бяха блокирани в Германия кацнаха успешно у нас

Българите които бяха блокирани в Германия кацнаха успешно у нас

...

... не излетят бе лошото време. По-рано пред NOVA пътниците се оплакаха от липса на храна и вода. Пасажерите заявиха, че смятат да съдят авиокомпанията колективно и настояват за обезщетение. 





Българите които бяха блокирани в Германия кацнаха успешно у нас

Българите които бяха блокирани в Германия кацнаха успешно у нас

...

... не излетят бе лошото време. По-рано пред NOVA пътниците се оплакаха от липса на храна и вода. Пасажерите заявиха, че смятат да съдят авиокомпанията колективно и настояват за обезщетение. 


Българите които бяха блокирани в Германия кацнаха успешно у нас

Българите които бяха блокирани в Германия кацнаха успешно у нас

...

... лошото време. По-рано пред "Нова телевизия" пътниците се оплакаха от липса на храна и вода. Пасажерите заявиха, че смятат да съдят авиокомпанията колективно и настояват за обезщетение.