... това ДБ чрез заиграването си с БСП, президента и популистите от ПП, предадоха и самата демокрация. Станаха рашковисти, изявяват се като неокомунисти. Срам и позор!"
... това ДБ чрез заиграването си с БСП, президента и популистите от ПП, предадоха и самата демокрация. Станаха рашковисти, изявяват се като неокомунисти. Срам и позор!"