Жена пострада при катастрофа на бул. „България“ в София
Катастрофа е станала на бул. „ България “ в посока Околовръстното на София. При случая са се блъснали два автомобила . Пострадала е 58-годишна жена .
От Столична дирекция на вътрешните работи споделиха за bTV, че дамата е откарана в „ Пирогов “ с болки във врата . Към момента не се оповестява за други потърпевши. Според първичната информация най-вероятната причина за злополуката е, че 29-годишен водач е лишил преимущество .
Присъединете се към нашия
Туристите по Северното Черноморие са с 35% по-малко през юни
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




