... който ме познава добре, знае че това е абсурдно", казва Санто. "Отношенията ми с всички футболисти са добри, щастливи сме, че Карим е тук с нас."
... който ме познава добре, знае че това е абсурдно", казва Санто. "Отношенията ми с всички футболисти са добри, щастливи сме, че Карим е тук с нас."