... държава. Надявам се да има справедливост, защото когато има престъпление, трябва да има и наказание.“Според разследващите водещата причина за катастрофата е шофирането с висока скорост.
... държава. Надявам се да има справедливост, защото когато има престъпление, трябва да има и наказание.“Според разследващите водещата причина за катастрофата е шофирането с висока скорост.