... смятам, че трябва да бъдат продължени преговорите с "Газпром", при тази некоректност, която имахме още от 2009 г. и едностранното нарушаване на договорните ни отношения“.
... смятам, че трябва да бъдат продължени преговорите с "Газпром", при тази некоректност, която имахме още от 2009 г. и едностранното нарушаване на договорните ни отношения“.