... съюз, каза, че рухването на сградата, изглежда, се дължи на газова експлозия.Течът, който е бил установен няколко часа след трагедията, продължава, което усложнява спасителната операция.ТРУД
Защото Научи - Новини
Хубавата новина е че българинът започна да живее по здравословно Според
...... изкуствени подсладители като ксилитол, еритритол, а вече се натрупват доказателства, че това може да провокира образуването на тромби и да доведе до инфаркт“, каза специалистът.
Една жена сподели разбито сърце за това как ракът й
...... всеки, който е диагностициран с рак на гърдата, да живее и да бъде подкрепян да живее добре.“ За да гледате шоу от дома, отидете тук.
Гарека смята че Бреретън Диас е имал достатъчно време за
...... седем гола в 27 мача за Чили. Той също има два гола в четири мача от Висшата лига, откакто се присъедини към Блейдс през януари.
Дейв Майърс на осем години с майка си Маргарет която
...... която срещна по време на снимките на Hairy Bikers в Румъния, и беше втори баща на двете й деца, Иза и Серджиу, от предишна връзка.
Формула Е е готова да вдигне повече шум дори
...... неща на състезателна писта.“ Гледайте Мексико Сити на Formula E E-Prix на живо по TNT Sports и Discovery+ в събота, 13 януари, от 20:00 ч.
Ерол Мюмюн е директор на Търговска банка Д АД
...... наследи години на отлична работа в община Кърджали, както и подготвен екип, създал и участвал пряко във всички малки и големи проекти в града ни."
Скъпа Лили Ти знаеш че всеки си има Своята Лили …Аз на
...... своята приказка за любовта. И когато накрая я попитах, доволна ли си, отговорът беше: "Щастлива съм! Човек може да се научи да обича, когато го обичат".
Днес ще ви предложим една изключителна рецепта с която ще
...... в предварително загрята на 180 градуса фурна за един час. Когато извадите ястието го поръсете с нарязан на дребно зелен лук. Това е! Добър апетит!
Неприятна ситуация преживя млада дама в столицата В един слънчев ден
...... че ще са човечни - няма шанс. Никой адекватен и човечен човек не бяга от ПТП.", коментира друг потребител.Автомобилът беглец / Снимка: Мария - Facebook
Мързелът е изкуство са казали хората а шофьорите в София
...... може да доведе до жертви""Ако го болеше, колкото и го мързеше много пъти щеше да е умрял. Докато няма санкции ще си живеем в анархия".










