... да изчистят репутацията си обаче, фирмата продължава да трупа негативи. Освен с хигиената, изглежда ръководството трябва да се справя и с етиката на служителите си.
Затапиха Улица - Новини
Собственици на два Опел а вбесиха ломчани с наглото си паркиране
...... изключение не е ясно. Възмутени ломчани коментират, че за такива шофьори ще помогне единствено използването на фадрома, която да ги паркира директно в река Дунав.


