... шейкър с лед сипваме всички съставки, след което разклащаме, докато се охладят добре. Прецеждаме в коктейлна чаша и по желание гарнираме с парченца шоколад отгоре.
Заслужава Завръщане - Новини
Когато говорим за класически коктейли всъщност не е трудно да
...... това в пълна с лед чаша (за предпочитане висока) сипваме содата и отгоре прецеждаме останалата част от коктейла в шейкъра. Накрая гарнираме с резенче лимон.


