... мнение и не може да се възприема като препоръка за инвестиции.“ Присъединете се към нашия Връщане назад във времето: Първите трамваи на София ще бъдат върху марки
Зависи Петрол - Новини
Очаква се търсенето на петрол да намалее до 2050 г
...... очаква леко увеличение на вноса в края на 30-те години на 21-ви век с пускането в експлоатация на газопровода „Силата на Сибир 2“, уточнява BP.
САЩ разчита на вноса на канадски петрол въпреки коментарите за
...... бързо проследяване. Той каза, че индустрията вместо това иска да види широка регулаторна реформа, която ще премахне бариерите пред инвестирането в петролни и газови проекти.
Това което направихме с газа – да не зависим от
...... няма да се вдигат основните данъци. За целта не трябва да има необосновани разходи, изтъкна депутатът от ПП-ДБ. Той призова да не се замразяват доходи.
Вчера областният управител на София Вяра Тодева съобщи че конструктивно
...... може да се справи с Мая и шепа безделници, които не позволяват да се сложи скеле за демонтаж на МОЧА. — FORZA ELENA GUNCHEVA (@elenaultras)
Полското правителство заплаши да наложи своя собствена едностранна забрана
...... негодуват и готвят масови протести от понеделник. Днес премиерът акад. Николай Денков покани на среща производителите, но заяви, че от тях зависи диалогът да продължи.
Ембаргото върху руския петрол няма да засегне Румъния като се
...... Ще преживеем тази зима“, продължи Попеску.Той каза още, че Румъния все още подкрепя поставянето на таван на цената на целия внос на газ в ЕС.
Полша е силно зависима от руския петрол но настойчиво иска
...... газохранилища обаче бяха пълни, а страната внася и втечнен газ. От есента Полша ще получава и газ от Норвегия - по газопровод през Балтийско море.
Полша е силно зависима от руския петрол но настойчиво иска
...... и това видео от архива ни. В него Ви срещаме с украинеца Сергей, който живее в Полша."Сърцето ми се къса. Искам да се бия за Киев."
Президентът Владимир Путин заплаши че ще намали доставките на газ
...... домакинствата да намалят термостатите си с един градус, което може да спести значително газ." Обновена От утре газа само в рубли Всъщност обаче има "вратичка"









