... и вреди, защото натоварва организма. Освен това така се създават и т.нар. антибиотично резистентни щамове“, каза д-р Николова.Общопрактикуващата лекарка отново призова да не се самолекуваме.
... и вреди, защото натоварва организма. Освен това така се създават и т.нар. антибиотично резистентни щамове“, каза д-р Николова.Общопрактикуващата лекарка отново призова да не се самолекуваме.