... затова че бранят свещената емблема с достойнство и чест. Благодарим на всички вас, че не предавате нашите ценности, дори цената на това да е победата!".
... затова че бранят свещената емблема с достойнство и чест. Благодарим на всички вас, че не предавате нашите ценности, дори цената на това да е победата!".