... някой друг, но ще ни излезе по-евтино, отколкото да се грижим за прищевките на тъща ми. Вие знаете ли за подобна ситуация в други семейства?
Живее Мащабно - Новини
През 1985 година един килограм хляб струва 40 ст а
...... да стигнем до 1500 година. Наложи ми се да посетя 57 музея и архиви, да прегледам над 1000 търговски тефтера", каза още доц. Мартин Иванов.


