... пълно екологично съответствие. Основен приоритет остава запазването на прехраната на близо 1000 служители в централата и техните семейства и енергийната сигурност и независимост на България.
Енергетиката Позиция - Новини
Нашите опоненти са проблемите на София Притеснява ме че чувам
...... доизграждане на метрото, както и вътрешноквартален транспорт, създаване на бързи пътни връзки със северните територии и сериозни изисквания при строежите на нови сгради", заяви той.
Изпращаме ви позиция във връзка с медийни публикации които не
...... – влага всички ресурси за бързото отстраняване на многото недостатъци и забележки, които получихме в наследство. За последните денонощия целият процес е на ръчно управление.
Министерството на енергетиката излезе с позиция срещу изданието на Иво
...... Министерството на енергетиката излезе с позиция срещу изданието на Иво Прокопиев „Капитал“. От ведомството опровергават статия със заглавия „Служебн
Министерският съвет прие решение с което назначава 25 има областни управители
...... е висшето си образование в УНСС със специалност „Икономика на търговията“. Със същото решение на Министерския съвет се освобождават от длъжност съответните досегашни областни управители.
В последните дни се появи информация за готвен от Министерството
...... рамка за ВЕЦ. На тези срещи очакваме изпълнителната власт да изясни намеренията си за законодателни промени, както и да изложим аргументите си против готвените промени.
Министерството на енергетиката ще изготви националната позиция за това лятно
...... за определяне на лятно и зимно часово време. Всяка държава-членка трябва сама да избере към кой от сегашните часови варианти ще се придържа в бъдеще.
Министерството на енергетиката ще изготви националната позиция за това лятно
...... на лятно и зимно часово време. Всяка държава-членка трябва сама да избере към кой от сегашните часови варианти ще се придържа в бъдеще.
Асоциацията на работодателите АОБР пусна до медиите декларация в която
...... политическа сила за ново източване на портмонетата на гражданите от посочените 3 централи!АКО ТОВА СЕ ДОПУСНЕ, ОТНОВО ЩЕ ИМА ПРОТЕСТИ!!!ТОЗИ ПЪТ ГРАЖДАНИ И РАБОТОДАТЕЛИ ЗАЕДНО!!!









