... Е, чак пък такава разлика в класите ли има?! Сектор "Г": Ще изпратим тази проклета година с гръм и трясък "Очаквайте грандиозни неща в понеделник"
... Е, чак пък такава разлика в класите ли има?! Сектор "Г": Ще изпратим тази проклета година с гръм и трясък "Очаквайте грандиозни неща в понеделник"